צור קשר

אם אתה סובל מכאבי גב בדרגה בינונית עד קשה עקב היצרות של תעלת השדרה, דלקת מפרקים ניוונית של חוליות השדרה או מחלות אחרות של עמוד השדרה, בדוק אם המערכת TOPS להחלפת מפרק הגב התחתון יכולה לעזור לך. למידע נוסף »

ד"ר יורם אנקשטיין

ד"ר יורם אנקשטיין

ראש יחידת עמוד השדרה,
המחלקה האורתופדית
המרכז הרפואי אסף הרופא
צריפין, ישראל

ד"ר אנקשטיין סיים בהצטיינותו את לימודיו בבית הספר לרפואה של האוניברסיטה העברית והדסה שבירושלים.

ד"ר אנקשטיין עשה את ההתמחות שלו במרכז הרפואי אסף הרופא ובית הספר לרפואה על שם סקלאר של אוניברסיטת תל אביב. בין השנים 2002 ו-2003, ד"ר אנקשטיין השתלם באוניברסיטת לואיוויל, שם השתתף בתוכנית השתלמות העמיתים Leatherman Spine Fellowship במחלקה לניתוחי עמוד השדרה. בתום ההשתלמות הוא חזר לישראל ובשנת 2009 קיבל את משרת מנהל יחידת עמוד השדרה במרכז הרפואי אסף הרופא. ד"ר אנקשטיין מבצע גם ניתוחים הכוללים קיבוע של חוליות השדרה וגם כאלה שאינם כוללים קיבוע של חוליות השדרה בהתאם להתוויות הטיפול במחלות עמוד השדרה הצווארי והמותני של המטופל.

ד"ר אנקשטיין השתתף במספר רב של קורסים, כולל התוכנית AO Spine. הוא עבר לכהן כמדריך בקורסים מדעיים וכבוחן מטעם ההסתדרות הרפואית בבחינה שבעל-פה בתחום ניתוחי עמוד השדרה שעוברים הסטודנטים לרפואה. הוא העביר גם מספר רב של מצגות בכנסים של האיגודים המובילים בתחום הכירורגיה של עמוד השדרה, כולל כנסים של North American Spine Society , American Academy of Orthopedic Surgeons, World Spine, Eurospine ו-AO Spine.

ד"ר אנקשטיין הרצה במגוון רחב של נושאים, החלק מסיבוכים של ניתוח לתיקון עקמת וכלה בביומכניקה של עמוד השדרה. הוא זכה בפרסים מטעם איגוד האורתופדיה בישראל, המרכז הרפואי אסף הרופא, הוועידה המדעית של ההסתדרות הרפואית בישראל, המחלקה האורתופדית של בית ספר לרפואה על שקם סאקלר והאיגוד הישראלי לניתוחי עמוד השדרה. ד"ר אנקשטיין פרסם יותר מ-60 מאמרים והציג מצגות במגוון של נושאים, ביניהן שימוש יכולת התנועה והמערכת ™TOPS. יש לו יותר מ-5 שנות ניסיון רפואי עם המערכת ™TOPS.

אתה ראוי לפתרון טוב יותר מקיבוע חוליות השדרה

בקש מידע נוסף