צור קשר

אם אתה סובל מכאבי גב בדרגה בינונית עד קשה עקב היצרות של תעלת השדרה, דלקת מפרקים ניוונית של חוליות השדרה או מחלות אחרות של עמוד השדרה, בדוק אם המערכת TOPS להחלפת מפרק הגב התחתון יכולה לעזור לך. למידע נוסף »

ד"ר יזהר פלומן

ד"ר יזהר פלומן

יו"ר ומנהל,
המרכז הישראלי לניתוחי עמוד השדרה בבית החולים אסותא
תל אביב, ישראל

ד"ר פלומן היא יושב הראש והמנהל של המרכז הישראלי לניתוחי עמוד השדרה בבית החולים אסותא שבתל אביב.

ד"ר פלומן הוא בוגר בית הספר לרפואה של האוניברסיטה העברית בירושלים והדסה. ד"ר פלומן ביצע את הסטאז' וההתמחות שלו בתחום הכירורגיה של עמוד השדרה בבית החולים האוניברסיטאי הדסה שבירושלים. הוא השתתף בשתי השתלמויות עמית שבמהלכן ביצע ניתוחי עמוד שדרה תחת הנחייתו של ד"ר ג'יי, אי הול (JE Hall MD) בבית החולים לילדים שבבוסטון ותחת הנחייתם של ד"ר ריצ'רד רותמן (Richard Rothman MD, PhD) וד"ר פרד סימאון (Fred Simeone MD) בבית החולים פנסילבניה שבפילדלפיה. ד"ר פלומן כיהן במשך שנים רבות כמנהל היחידה לניתוחי עמוד השדרה בבית החולים האוניברסיטאי הדסה שבירושלים שם הוא כיהן כפרופסור לכירורגיה של עמוד השדרה. מאז שנת 2000, ד"ר פלומן מכהן כמנהל המרכז הישראלי לניתוחי עמוד השדרה בבית החולים אסותא שבתל אביב.

ד"ר פלומן כיהן כנשיא איגוד האורתופדיה בישראל, וכיום הוא נשיא האיגוד הישראלי לניתוחי עמוד השדרה וחבר ב-Scoliosis Research Society, האגודה הבינלאומית לחקר עמוד השדרה המותני, ב-Spine Society of Europe וב-North American Spine Society.

ד"ר פלומן פרסם 133 מאמרים מקוריים בכתב עת הנתון לביקורת עמיתים, 22 פרקי ספרים, הציג מספר רב של מצגות והרצה בכנסים של אגודות מדעיות מקומיות ובינלאומיות (יותר מ-100 מצגות והרצאות). הוא גם ערך 5 ספרים בנושא ניתוחים של עמוד השדרה. ד"ר פלומן מכהן כעורך בכתבי העת Spine and Journal of Spinal Disorder, ב-European Spine Journal וב-The Spine Journal.

אתה ראוי לפתרון טוב יותר מקיבוע חוליות השדרה

בקש מידע נוסף