2

לאחר הניתוח הרגשתי נהדר, הרגשתי בריא. האנשים הקרובים לי לא האמינו באיזו מהירות התרחש השינוי. מצבי השתפר עם כל יום שחלף. אני מרגיש כמו בן אדם חדש

The TOPS System click to play video

המערכת ™TOPS לטיפול בהיצרות תעלת השדרה ובמחלות קשורות של עמוד השדרה

סובל מכאבי גב?

ייתכן שניתן לטפל במצב הרפואי שלך. למידע נוסף »

חפש רופא

חפש רופא כדי לקבל מידע על אפשרויות הטיפול. עוד »

advanced spinal fusion treatmentהמערכת ™TOPS היא שתל מכני שמחליף את רקמות העצם ואת הרקמות הרכות שהוסרו או נפגעו במהלך ניתוח להרחבת תעלת השדרה שבוצע כטיפול בהיצרות תעלת השדרה ו/או גלישת חוליה באזור הגב המותני. המערכת ™TOPS מיועדת לטיפול במקטע המותני של עמוד השדרה, בנקודה בודדת בין החוליות L3 ו-L5 שהוא המקטע השכיחים ביותר שמושפע מהיצרות תעלת השדרה. ניתן לשלב את הטיפול במערכת עם הליך קיבוע עבור מחלה המשפיעה על מספר אזורים בין החוליות L3 ו-S1. עבור מטופלים כאלה, המערכת ™TOPS משמשת כמקטע חיבור חשוב בין האזור הלא גמיש שנוצר בעקבות הקיבוע ומקטעי עמוד השדרה הבריאים. שתי לוחיות הקצה של המערכת TOPS עשויות טיטניום ומכילות מפרק מרכזי מלאכותי שמשחזר את יכולת התנועה המלאה של סיבוב על ציר השדרה, כפיפה לצדדים, כיפוף ופישוט, ממש כמו של עמוד שדרה בריא, וכך מאפשר למטופלים להתכופף, להזדקף ולהסתובב לצדדים בגובה מקטע עמוד השדרה שקודם לכן הושפע מהיצרות תעלת השדרה. ההתקן מושתל בחלקו האחורי של עמוד השדרה כדי לייצב את החוליות הפגועות ולהחליף את הלוחות ואת מפרקי החוליות שהוסרו בחלקם או במלואם במהלך הניתוח להרחבת תעלת השדרה.

הפתרון הניתוחי TOPS לטיפול בהיצרות תעלת השדרה משפר את איכות החיים בעבודה ובשעות הפנאי

המערכת ™TOPS מחלפיה באופן יעיל את המבנים האנטומיים שמוסרים מהחוליות במהלך טיפול להרחבת תעלת השדרה. לדוגמה, מעצורי המתכת הפנימיים מחליפים את רכיבי העצם הטבעיים שמשמשים כמעצורים במהלך סיבוב על ציר השדרה. החלק התחתון והרכיבים הפנימיים מחליפים את הרצועות סופרהספינטוס ואינפרספינטוס ביכולתם לסייע לכיפוף מבוקר. מעצורי המתכת הפנימיים מחליפים את רכיבי העצם הטבעיים שמשמשים כמעצורים במהלך סיבוב על ציר השדרה. בדומה להתקנים לקיבוע חוליות השדרה, המערכת ™TOPS מתחברת לעמוד השדרה באמצעות ארבעה ברגים פדיקולריים בעלי ציר רב-כיווני. אולם, תצורת מוט הרוחב הבלעדית והמוגנת בפטנט של המערכת ™TOPS מפעילה כוח קטן יותר על הברגים בהשוואה לשתל קיבוע טיפוסי. אם אתה סובל מתסמינים של היצרות תעלת השדרה, התייעץ עם הרופא שלך על אפשרויות הטיפול המתאימות לך ואם החלפת מפרק הגב התחתון היא הפתרון המתאים לך.

אנו משרתים את חולון, ירושלים, באר שבע, אשדוד, חדרה ואיזור תל-אביב כולל מודיעין, מכבים-רעות, רמת-גן, נס-ציונה, נתניה וערים נוספות בסביבה.

אתה ראוי לפתרון טוב יותר מקיבוע חוליות השדרה

בקש מידע נוסף