2
אין לי מגבלות, בעיות או כאבים. באופן אישי אני יכול להגיד לכל מי שסובל מבעיות גב, אל תפחדו ותמשיכו בטיפול. הוא יציל את חייכם.

עוד עדויות ›

עדויות של מטופלים

לחץ כאן כדי לקרוא עדויות של מטופלים במערכת TOPS »

ייצוב ללא קיבוע - המערכת ™TOPS היא פתרון לטיפול בהיצרות תעלת השדרה

סובל מכאבי גב?

ייתכן שניתן לטפל במצב הרפואי שלך. למידע נוסף »

המערכת ™TOPS הקלק לצפייה בסרטון

spinal fusion treatmentלמטופלים עם היצרות תעלת השדרה יש עכשיו אפשרות טיפול חדשה להקלת הכאבים בגב התחתון וברגליים. המערכת ™TOPS היא שתל מכני וטיפול ניתוחי חלופי עם תוצאות טובות יותר מהניתוח לקיבוע חוליות השדרה עבור מטופלים עם היצרות תעלת עמוד השדרה המותני בדרגה בינונית עד חמורה ומחלות קשורות של עמוד השדרה. המערכת TOPS להחלפת מפרק הגב התחתון שומרת על שני תפקודים חיוניים של עמוד השדרה - יציבות ויכולת התנועה. במהלך הניתוח להחלפת מפרק הגב התחתון, המנתח מסיר את חלקי העצם שלוחצים על העצבים. לאחר מכן, הרופא משתיל את המערכת ™TOPS כדי לייצב את עמוד השדרה ולהחזיר את יכולת התנועה המבוקרת של חלקו התחתון של עמוד השדרה, וכך מאפשר למטופלים עם תסמינים של היצרות תעלת השדרה, כולל כאבים בגב התחתון, סכיאטיקה וכאבים ברגליים בזמן הליכה (צליעה לסירוגין), לחזור ולבצע תנועות כיפוף ופישוט ולחזור ללכת ללא כאבים וכך לחזור לשגרת חייהם שלפני הניתוח הייתה מלווה בכאבים.

תוצאות רפואיות טובות יותר עבור מטופלים שעברו ניתוח להרחבת תעלת השדרה

המערכת TOPS מחזירה את יכולת התנועה בכל הכיוונים - כיפוף, פישוט, כפיפה לצדדים וסיבוב על ציר השדרה. שהמערכת ™TOPS הוכחה רפואית כמקלה על הכאבים ומשפרת את איכות החיים באופן מיידי ובר-קיימא, וכי עבור מטופלים מתאימים תוצאות הטיפול בה טובות יותר מאלו של ניתוח לקיבוע חוליות עמוד השדרה המותני. למערכת ™TOPS יש שלושה יתרונות עיקריים בטיפול בהיצרות תעלת השדרה. 1) הטיפול מייצב את עמוד השדרה התחתון ומשחזר את יכולת התנועה המבוקרת. 2) הטיפול מאפשר למטופלים לחזור ולבצע פעולות של כיפוף, פישוט והליכה נטולת כאבים וכך לחזור ולבצע פעילויות שגרתיות 3) והחשוב מכל, הפגת הכאבים מתרחשת באופן מיידי ובר-קיימא. ניסויים קליניים שנערכו מאז שנת 2005 הודגם שהמערכת ™TOPS מפיגה כאבים עיקשים ברגליים ובגב התחתון במטופלים עם היצרות תעלת השדרה בדרגה בינונית עד חמורה, עם גלישת חוליה (פריצת דיסק) ודלקת מפרקים ניוונית של חוליות השדרה (דורבנים) או בלעדיהם. אתה סובל מתסמינים של היצרות תעלת השדרה? לחץ על פריט התפריט 'עדויות מטופלים' כדי לקרוא מה מספרים אנשים שסבלו מבעיה דומה לשלך, ולאחר מכן התייעץ עם הרופא שלך על כל אפשרויות הטיפול הזמינות עבורך ובדוק אם החלפת מפרק הגב התחתון היא הפתרון המתאים עבורך.

אתה ראוי לפתרון טוב יותר מקיבוע חוליות השדרה

בקש מידע נוסף